Dobór stroju oraz dodatków na wesele

Wesele to szczególny czas dla pary młodej, która jest nie tylko w centrum uwagi w czasie całej imprezy, ale także ma najwięcej na głowie, jeśli chodzi o przygotowania. Jednak nie mniej problemów mają także zaproszeni goście, a szczególnie przedstawicielki płci pięknej. Trzeba bowiem pomyśleć nie tylko o prezencie dla młodej pary, ale także o tym, w co się ubrać w tak wyjątkowy dzień. Jednak pomimo tego, że w sklepach wybór jest ogromny, znaleźć coś dla siebie to nie lada wyzwanie.

Sukienka i dodatki

Poszukując idealnej kreacji, warto zastanowić się czego oczekujemy od stroju oraz jaką mamy figurę. Nie każda bowiem sukienka będzie odpowiednia do wszystkich typów budowy ciała. Kiedy masz już sukienkę, czas na poszukiwanie torebki. Może się to wydawać nieistotną kwestią, ale odgrywa ona rolę nie tylko ozdobną, ale także praktycznego schowka.

Buty, a torebka

Od bardzo dawna panuje przekonanie, że torebka musi pasować do butów. Na szczęście te trendy są już nieaktualne, dlatego na rynku rządzą kolorowe torebki damskie oraz przeróżnej maści buty, które można do nich ubrać bez obawy o to, że wyjdzie się na modowego trolla. Jeszcze do niedawna ubranie czerwonych butów i czarnej torebki, było nie do pomyślenia. Teraz jednak będzie to doskonałe połączenie, które sprawdzi się z mnóstwem różnych kombinacji ciuchowych. Czas więc porzucić dawne przyzwyczajenia i bez oporów mieszać kolorami butów i torebek. Pamiętaj jednak aby unikać wielobarwnych połączeń każdej części garderoby, żeby nie wyglądać jak tęcza.

Roksana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Torebka idealna, czyli jak znaleźć tą wymarzoną?

śr. lip 24 , 2019
Wesele to szczególny czas dla pary młodej, która jest nie tylko w centrum uwagi w czasie całej imprezy, ale także ma najwięcej na głowie, jeśli chodzi o przygotowania. Jednak nie mniej problemów mają także zaproszeni goście, a szczególnie przedstawicielki płci pięknej. Trzeba bowiem pomyśleć nie tylko o prezencie dla młodej […]