Jak dobrać torebkę do ubioru?

Dla każdej kobiety wygląd ma ogromne znaczenie. Każda bowiem chce być piękna, pożądana oraz szanowana. Jednak na doskonały wygląd składa się nie tylko gładka jędrna skóra czy gęste głowy oraz szczupła sylwetka. Nawet najpiękniejsza kobieta, jeśli będzie źle ubrana, to zepsuje cały efekt. Nieodpowiednio dobrana garderoba, potrafi często zniszczyć nawet najładniejszą figurę, pozbawiając ją kształtu. Dlatego uzupełniając braki w szafie, warto co nieco dowiedzieć się, jakie stylizacje najlepiej pasują do konkretnej figury, koloru skóry czy wzrostu.

Torebka, czyli dodatek must have

Zawsze dopełnieniem całej stylizacji są dodatki. Może to być zarówno złota bransoletka, piękny wisiorek, ozdobna broszka, jak i stylowa torebka. Jednak tak, jak przeoczenie w stylizacji kolczyków, nie zrobi tak dużej różnicy. Tak zapomnieć wziąć torebkę, to największa katastrofa przed każdym wyjściem. Kolorowe torebki damskie to bowiem nie tylko ozdoba, ale także praktyczne schowki, w których ukryć można wszelkie niezbędne drobiazgi. Są to odmienne rzeczy, w zależności od tego, gdzie się wybieramy.

Połączenia doskonałe

Pojawia się pytanie, jak połączyć ze sobą ubiór i torebkę, aby z każdego z nich, wydobyć najlepsze cechy, a przy okazji nie popełnić modowych błędów. Warto tutaj kierować się kilkoma zasadami. Do lekkiej stylizacji, dobieramy lekką torebkę, zawsze zwracaj uwagę na rodzaj materiału torebki oraz butów, unikaj łączenia delikatnych butów z ciężkimi torbami i na odwrót.

Roksana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Dobór stroju oraz dodatków na wesele

niedz. lip 21 , 2019
Dla każdej kobiety wygląd ma ogromne znaczenie. Każda bowiem chce być piękna, pożądana oraz szanowana. Jednak na doskonały wygląd składa się nie tylko gładka jędrna skóra czy gęste głowy oraz szczupła sylwetka. Nawet najpiękniejsza kobieta, jeśli będzie źle ubrana, to zepsuje cały efekt. Nieodpowiednio dobrana garderoba, potrafi często zniszczyć nawet […]