Kobiecy styl — czyli jak dobierać torebki?

Bez względu na to ile masz lat, jako kobieta chcesz, aby ludzie wokół Cię podziwiali i zachwycali się Twoja urodą. Jednak nie zawsze jest to takie proste. O tym bowiem jak będziesz się prezentować, decyduje całokształt, czyli zarówno fryzura, cera, jak i ubrania oraz dodatki. Dwie pierwsze kwestie, to zwykle największa zmora każdej kobiety. Dlatego warto zacząć od czegoś prostego, bowiem zarówno strój, jak i dodatki, mogą zmienić bardzo dużo.

Wybieraj sukienki i spódnice

Jeśli chcesz poczuć się kobieco, pięknie, zniewalająco, ale zarazem dziewczęco i lekko, sięgaj po sukienki. Pora letnia to doskonała okazja do noszenia zwiewnych kwiatowych kreacji, które podkreślą kształty oraz ukryją niedoskonałości figury. Co więcej, mężczyźni kochają kobiety w sukienkach oraz spódnicach, więc na pewno płeć przeciwna doceni Twoje starania.

Dobierz torebkę do stroju

W doskonałym kobiecym stroju, całości dopełni kolorowa torebka damska. Pamiętaj, że nawet jeśli ubierzesz piękną, zwiewną, letnią sukienkę, ale dobierzesz do niej wielką torbę na ramię, to zepsujesz cały efekt. Dlatego trzeba wiedzieć, jak dobierać dodatki do stroju, aby starania z doborem kreacji nie poszły na marne. Do sukienki oraz spódniczki najlepiej pasują niewielkie torebki przez ramię. Są małe, delikatne oraz praktyczne. Warto w szafie mieć także kopertówkę w razie wieczornych wyjść w eleganckich strojach. Dobrze jest także pomyśleć o większej torbie, która przyda się na podróże, wyjazdy oraz wszędzie tam, gdzie potrzebny jest bagaż podręczny.

Roksana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Torebka do każdej kreacji — jak wybierać?

pon. sie 26 , 2019
Bez względu na to ile masz lat, jako kobieta chcesz, aby ludzie wokół Cię podziwiali i zachwycali się Twoja urodą. Jednak nie zawsze jest to takie proste. O tym bowiem jak będziesz się prezentować, decyduje całokształt, czyli zarówno fryzura, cera, jak i ubrania oraz dodatki. Dwie pierwsze kwestie, to zwykle […]