Plecak czy torebka, czyli praktyczne dodatki

Torebki to bardzo praktyczne dodatki, które cenią sobie kobiety na całym świecie już od zarania dziejów. Sprawdzają się one nie tylko jako świetny schowek na rzeczy, które mogą się przydać, te niezbędne oraz takie, które nigdy nie zostaną użyte. Jest to także bowiem doskonały gadżet do wyrażania siebie. W świecie mody torebka to wyznacznik kobiecości. Doskonałe zestawienia, niecodzienne kształty, wzory i dodatki, a także zabawa kolorami, byłyby niczym bez torebek. Dlatego każda kobieta powinna mieć w swojej garderobie przynajmniej 3 torebki.

Okazja czyni…torebkę

 

Dla tych pań, które wielbicielkami torebek nie są, wydawać by się mogło, że liczba 3, to już zdecydowanie za dużo. Jednak jest to tak jak z butami. Nie można mieć jednej pary — szczególnie w polskim klimacie. Dlatego potrzebujesz większej torebki na ramię, kopertówki, przyda się także kolorowa torebka damska na dłuższym pasku. Jest to absolutne minimum. Tyczy się to oczywiście tych, którzy cenią sobie świat mody oraz dopasowanie dodatków do stroju. Co jednak z tymi, którzy są wrogami torebek i zdecydowanie wolą luźny sportowy image?

A może plecak?

Dla każdego znajdzie się jakieś rozwiązanie. Dlatego, jeśli nie lubisz torebek, postaw na plecak. W sklepach jest mnóstwo plecaków do wyboru w przeróżnych stylach. Znajdzie się zarówno duży i pojemny na wielkie wyprawy, jak i delikatny i filigranowy dla minimalistów. Dobrze dobrany plecak sprawdzi się nawet przy spódnicy czy sukience. Jest to nie tylko bardzo wygodna alternatywa torebki, ale także bardzo dziewczęca, jeśli postawi się na niewielkie, stylowe modele.

Roksana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Dlaczego warto mieć torebkę?

pt. sie 16 , 2019
Torebki to bardzo praktyczne dodatki, które cenią sobie kobiety na całym świecie już od zarania dziejów. Sprawdzają się one nie tylko jako świetny schowek na rzeczy, które mogą się przydać, te niezbędne oraz takie, które nigdy nie zostaną użyte. Jest to także bowiem doskonały gadżet do wyrażania siebie. W świecie […]