Torebka, czy warto ją posiadać?

Każda kobieta ma mnóstwo rzeczy. Zwykle nie zdarzają się minimalistyczne pnie, ze względu na to, że zawsze trzeba ze sobą zabrać jakiś puder, tusz czy kredkę do oczu, żeby poprawić makijaż, rajstopy mogą się podrzeć, więc przydadzą się zapasowe, a matka natura może o sobie przypomnieć i niezbędne mogą się okazać także podpaski. Dlatego każda kobieta powinna posiadać torebkę. Kolorowe torebki damskie, to doskonała przechowalnia wszelkich wymienionych drobiazgów. Ich pojemność to zdecydowanie zaleta, która przemawia za kupnem takiego gadżetu.

Nie tylko dla kobiet

Pojemność i praktyczność torebek zaczęli dostrzegać także mężczyźni. Oni jednak stawiają na bardziej męską modę, która ogranicza się do teczek noszonych do pracy, toreb na dokumenty przez ramię, czy tzw. Nerek.

Okoliczności, a torebka

Wydawać by się mogło, że w dzisiejszych czasach wszelkie tradycyjne wymagania modowe bardzo się rozmyły i coraz częściej widzimy osoby w spódnicach na weselu, zamiast kolorowych sukien czy prezesów firm w szortach. Nadal jednak większość osób lubi się dopasowywać do społecznych standardów, nie tylko ze względu na chęć uniknięcia oburzonych spojrzeń, ale także dla lepszej prezencji. Dlatego też, dobierając torebkę na wesele czy bankiet, pamiętaj, aby była ona minimalistyczna. Ubierając zaś zwiewną kwiatową sukienkę, nie decyduj się na wielką torbą, która optycznie będzie Cię przygniatać do ziemi i psuć cały efekt lekkości.

Roksana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Jak dobrać torebkę do ubioru?

śr. lip 17 , 2019
Każda kobieta ma mnóstwo rzeczy. Zwykle nie zdarzają się minimalistyczne pnie, ze względu na to, że zawsze trzeba ze sobą zabrać jakiś puder, tusz czy kredkę do oczu, żeby poprawić makijaż, rajstopy mogą się podrzeć, więc przydadzą się zapasowe, a matka natura może o sobie przypomnieć i niezbędne mogą się […]