Torebka do każdej kreacji — jak wybierać?

Kobieta jest dla każdego mężczyzny ogromną zagadką i niewiadomą. Wynika to nie tylko z odmiennego wyglądu, budowy ciała czy postrzegania świata, ale także z odmiennych emocji. Jednak pomimo różnicy gatunkowej, nadal największą i niezbadaną tajemnicą dla każdego mężczyzny jest damska torebka. Co ciekawe, nawet właścicielka torebki nie wie do końca, co ma w swoim skarbcu.

Odmienność torebek

Wybierając się do sklepu na poszukiwanie torebki, która będzie pasować do wybranej kreacji, wpadamy w pułapkę zakupów. Dookoła jest tak wiele rzeczy do wyboru, że ciężko się zdecydować na coś konkretnego. Na wieszakach, wystawach czy na półkach są tysiące torebek, począwszy od odmiennych kształtów, materiałów, krojów, wielkości, aż po różne ceny. Kolorowe torebki damskie zachwycają wzornictwem oraz połączeniem barw, zaś gładkie jednokolorowe doskonale oddają elegancję strojów wieczorowych czy biurowych. Jednak jak wybrać tę najlepszą torebkę, która nie tylko pomieści wszelkie niezbędne rzeczy, nie będzie ciążyć, ale też doskonale dopasuje się do każdej kreacji?

Jedna uniwersalna

Na posiadanie jednej torebki pozwolić mogą sobie tylko te panie, które stawiają tylko i wyłącznie na jeden styl. Najczęściej jest to średnich rozmiarów torba na ramię, w której znajdą się wszelkie niezbędne rzeczy do pracy, na zakupy czy na wyjazd. Jednak taka torba nie pasuje do letniej sukienki, sukni wieczorowej czy innych mocno kobiecych kreacji. Dlatego warto w szafie mieć minimum 3 torebki. Są to: kopertówka na eleganckie przyjęcia, mała torebka przez ramię na letnie wypady w sukience oraz większa torba do pracy, na uczelnie oraz wszędzie tam, gdzie potrzebna jest większa ilość wyposażenia.

Roksana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *