Torebka kontra plecak, czyli odwieczne starcie

Kobiety to zdecydowanie fanki drobiazgów, świecidełek oraz przyrządów do makijażu. Wszystko to jednak zawsze warto mieć przy sobie. Nie wiadomo bowiem, kiedy przyda się szminka, dodatkowe kolczyki czy coś do przegryzienia. Dlatego też w modzie damskiej królują torebki, które są kochane przez kobiety na całym świecie.

Coś kobiecego

kolorowe torebki damskie to ikony kobiecości. Widząc torebkę, automatycznie kojarzymy ją z płcią piękną. Jednak żeby torebka rzeczywiście dodawała seksapilu, pazura czy delikatności, trzeba wiedzieć jak ją wybrać. Jest to dość istotna kwestia, szczególnie jeśli chcemy osiągnąć konkretny efekt. Dlatego lepiej unikać niekorzystnych połączeń, które mogą zepsuć prezencję nawet najlepszego stroju oraz najmodniejszej torebki. Jeśli lubisz typowo kobiece stylizacje jak zwiewne sukienki, spódnice oraz lekkie stroje, to dobieraj do nich równie lekkie, niewielkie torebki.

Sportowy image

Co jednak z tymi paniami, które także mają sporo drobiazgów do schowania, ale nie przepadają za torebkami? Jeśli lubisz sportowy lub casualowy styl, to z powodzeniem, możesz torebkę zastąpić plecakiem. Nie musi to być typowo sportowy plecak. Na rynku znajdziesz mnóstwo miejskich niewielkich plecaków, które świetnie zastąpią torebkę. Co więcej, są one w modnych stylizacjach, kolorach oraz ciekawych kształtach. Podobnie jak torebek, plecak też warto mieć kilka, aby móc tworzyć ciekawe i modne połączenia stylizacyjne.

Roksana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Torebka, czy warto ją posiadać?

niedz. lip 14 , 2019
Kobiety to zdecydowanie fanki drobiazgów, świecidełek oraz przyrządów do makijażu. Wszystko to jednak zawsze warto mieć przy sobie. Nie wiadomo bowiem, kiedy przyda się szminka, dodatkowe kolczyki czy coś do przegryzienia. Dlatego też w modzie damskiej królują torebki, które są kochane przez kobiety na całym świecie. Coś kobiecego kolorowe torebki […]