Torebka na każdą okazję, czyli zasady doboru dodatków

Torebka to skarbnica drobiazgów, które dla każdej kobiety są niczym skarby. Nie do końca jednak wiadomo, co konkretnie się tam znajduje. Każda bowim kobieta jest inna, tak samo jak zawartość jej torebki. Dlatego w jednej torebce można znaleźć cały zestaw kosmetyków do makijażu,  w innej mnóstwo przekąsek czy zapasową bieliznę.  kolorowe torebki damskie w kobiecym świecie są niezbędnym gadżetem, jednak ich dobór może się okazać dość trudny.

Torebka kontra strój

Pierwszą zasada doboru torebki jest oczywiście skomponowanie jej z resztą stroju. Dlatego warto przejrzeć kilka stron internetowych czy modowych czasopism, aby poznać zasady łączenia ubioru z dodatkami.Zarówno strój jak i torebka dobierane są do figury, okazji, pory dnia czy roku. Dlatego warto mieć także na względzie to czy mamy zbędne kilogramy, gdzie się wybieramy oraz w jakich godzinach. Na początku połączenie tego wszystkiego w spójną całość może wydawać się trudne. Jednak poznając zasady kierujące modą, będziesz z łatwością dobierać doskonałe stylizacje.

Gdzie jaka torebka?

Jeśli chodzi o codzienne stylizacje, to najlepiej sprawdzi się tutaj standardowa duża torba, która pomieści zarówno dokumenty i drobiazgi, jak i coś smacznego na lunch. Wybierając się na imprezę postaw na kopertówkę, zaś na miasto doskonale sprawdzi się średniej wielkości torebka, która zmieści portfel, telefon i klucze. W stylizacjach sportowych najlepiej sprawdzają się torby na ramię lub plecaki.

Roksana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Torebka kontra plecak, czyli odwieczne starcie

czw. lip 11 , 2019
Torebka to skarbnica drobiazgów, które dla każdej kobiety są niczym skarby. Nie do końca jednak wiadomo, co konkretnie się tam znajduje. Każda bowim kobieta jest inna, tak samo jak zawartość jej torebki. Dlatego w jednej torebce można znaleźć cały zestaw kosmetyków do makijażu,  w innej mnóstwo przekąsek czy zapasową bieliznę.  […]