Zasady dobierania torebek — o czym pamiętać?

Torebka to dodatek, który znajdzie się w szafie każdej kobiety. Nie ważne czy ceni sobie ona modę oraz powszechnie obowiązujący styl, gdyż torebka przez wiele pań używana jest ze względów praktycznych. Swoją popularność zawdzięcza oczywiście pojemności.

Okazja kontra pojemność

Każda wielkość torebki, zarezerwowana jest na inne okazje. Dlatego malutkie kopertówki doskonale sprawdzają się przy strojach wieczorowych, gdzie niezbędne rzeczy ograniczają się do kilku kosmetyków do poprawy makijażu oraz chusteczek. Kiedy potrzebne jest więcej drobiazgów, jak chociażby lunch, portfel, klucze czy podpaski, wtedy świetnie sprawdzi się duża pojemna torba na ramię.

Wzrost i budowa ciała

Często panie kupujące kolorowe torebki damskie zwracają uwagę jedynie na ich wielkość oraz to, czy im się podobają. Jednak kierowanie się tylko praktycznością torebki oraz jej wyglądem, to spory błąd, na którym traci cała stylizacja, a często także figura osoby, która będzie ją nosić. Wybierając torebkę, warto poznać kilka modowych zasad, które ułatwią świadomy wybór dodatków oraz sprawią, że całość będzie się doskonale prezentować. Ogromną rolę podczas wyboru torebki odgrywa jej kształt, wielkość, kolor oraz ilość ozdób. Te cechy zaś należy prawidłowo zgrać z figurą, budową ciała, atutami oraz defektami przyszłej właścicielki torebki. Jeśli dobrze dobierzesz torebkę, to pozwoli ona ukryć zbędne kilogramy na biodrach, dodać kształtów drobnej figurze czy też optycznie dodać wzrostu. Dlatego właśnie wybór torebki ma tak duże znaczenie.

Roksana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Kupno torebki — skóra czy materiał syntetyczny?

pt. sie 2 , 2019
Torebka to dodatek, który znajdzie się w szafie każdej kobiety. Nie ważne czy ceni sobie ona modę oraz powszechnie obowiązujący styl, gdyż torebka przez wiele pań używana jest ze względów praktycznych. Swoją popularność zawdzięcza oczywiście pojemności. Okazja kontra pojemność Każda wielkość torebki, zarezerwowana jest na inne okazje. Dlatego malutkie kopertówki […]